До кожного слова доберіть перевірне слово. Запишіть слова парами. Визначте й підкресліть у словах орфограму букви е, и, що позначають сумнівні ненаголошені голосні. Сестра, весело, голубити, впливати,стеблина,зупинити,кленовий,...

До кожного слова доберіть перевірне слово. Запишіть слова парами. Визначте й підкресліть у словах орфограму букви е, и, що позначають сумнівні ненаголошені голосні. Сестра, весело, голубити, впливати,стеблина,зупинити,кленовий,ребро,височенний,випиляний,десяток, лисиця.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сестра - сестрин Весело - веселий Голубити - приголубити Впливати - вплив Стеблина - стеблинистий Зупинити - зупинений Кленовий - клен Ребро - реберний Височенний - високий Випиляний - пиляти Десяток - десять Лисиця - лис