До кожного з дiэслiв доберiть i запишiть дiэслово-антонiм у складнiй формi майбутнього часу. наприклад : БУДЕМО ПРОДАВАТИ - КУПУВАТИМО.Будемо шукати, буде вiдмикати , будуть забороняти, будемо забувати, будете вiд iжджати, буде...

До кожного з дiэслiв доберiть i запишiть дiэслово-антонiм у складнiй формi майбутнього часу. наприклад : БУДЕМО ПРОДАВАТИ - КУПУВАТИМО. Будемо шукати, буде вiдмикати , будуть забороняти, будемо забувати, будете вiд iжджати, будеш засинати. Простите что написано с ошибками просто клава русско - английская))) П О М О Г И Т Е!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ховатимемо; замикатиме; дозволятимуть; згадуватимемо; приїжджатимете; просинатимешся