До магазину привезли в ящиках 72 кг моркви,по 9 кг у ящику,і 32 кг часнику,по 8 кг у ящику.Скільки всього ящиків овочів привезли до магазину?У скільки разів більше ящиків моркви,ніж ящиків часнику,привезли до магазину?На скільк...

До магазину привезли в ящиках 72 кг моркви,по 9 кг у ящику,і 32 кг часнику,по 8 кг у ящику.Скільки всього ящиків овочів привезли до магазину?У скільки разів більше ящиків моркви,ніж ящиків часнику,привезли до магазину?На скільки менше ящиків часнику,ніжящиків моркви,привезли до магазину?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)72:9=8(ящ)-моркови 2)32:8=4(ящ)- чеснока 3)8+4=12(ящ)- привезли всего 4)8:4=2(р)-ящиков моркови больше, чем чеснока 5)8-4=4(ящ)- меньше чеснока, чем моркови
Гость
72:9=8 ящ.моркви 32:8=4 ящ.часнику 8+4=12 всього ящикiв овочiв привезли до магазину 8:4=2 бiльше моркви 8-4=4