Множественное число подставить ба бе па пе ма ме: бар, кел, кет, айт, шайна, жаз, бер, сұра, көр, сен, ал, кес, биле, аудар, баста, жат, апар, сәлемдес, той, кешер, кіріс, жу, бітір, сыз, іш, әзірлен, тапсыр, тірке, жыла, секір...

Множественное число подставить ба бе па пе ма ме: бар, кел, кет, айт, шайна, жаз, бер, сұра, көр, сен, ал, кес, биле, аудар, баста, жат, апар, сәлемдес, той, кешер, кіріс, жу, бітір, сыз, іш, әзірлен, тапсыр, тірке, жыла, секір, жарыс, нан, әкел, қара, қой.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
бар ма, кел ме, кет пе, айт па, шайна ма, жаз ба, бер ме, сұра ма, көр ме, сенбе, ал ма, кеспе, блиле ме, аудар ма, баста ма, жат па, апар ма, сəлемдес пе, той ма, кешер ме, кіріс пе, жу ма, бітір ме, сыз ба, іш пе