До магазину завезли 14 ящиків мандаринів і 16 ящиків апильсинів однаковои маси Мандаринів було на 24 кг менше ніж апельсинів Скільки кілограмів мандаринів і апильсинів окремо завезли до магазину ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 На скiльки ящикiв апильсинiв було бiльше нiж ящикiв мандаринів? 16-14=2 (ящ) Яка маса ящика? 24:2=12(кг) Скільки кілограмів мандаринів завезли до магазину? 12*14=168(кг) Скільки кілограмів апильсинів окремо завезли до магазину ? 12*16=192(кг) Скільки кілограмів мандаринів і апильсинів окремо завезли до магазину? 168+192=360(кг) Відповідь: 360 кг