До млина привезли 58 мішків пшениці і 38 мішків жита. Пшениці привезли на 8 центнерів більше ніж жита. Скільки окремо кілограмів жита і пшениці завезено, якщо всі мішки із зерном мали однакову масу? Срочно на тепер (за здалегід...

До млина привезли 58 мішків пшениці і 38 мішків жита. Пшениці привезли на 8 центнерів більше ніж жита. Скільки окремо кілограмів жита і пшениці завезено, якщо всі мішки із зерном мали однакову масу? Срочно на тепер (за здалегідь дякую)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)58-38=на 20мешков пшеницы больше 2)800кг:20=40кг в одном мешке 3)40×58=2320кг пшеницы 4)40×38=1520кгжита