До назв предметів добери їх ознаки: 1. Доля 2. День 3. Стежка 4. Небо 5. Воля 6. Стілець 7. Молоко 8. Військо 9. Кубок

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Доля - щаслива, нещаслива, несправедлива, сумна, важка 2. День - довгий. короткий, веселий, довгожданний, неймовірний 3. Стежка - вузька, довга,  4. Небо - безмежне, широке, блакитне, 5. Воля - безмежна 6. Стілець - девяний,металевий, власноруч зроблений 7. Молоко - домашнє, смачне, свіже, улюблене, 8. Військо - безстрашне, багатолюдне, досвідчене 9. Кубок - золотий, срібний,