До поданих і іншомовнних слів доберіть українські  відповідники. запишіть слова парами.Аплодисменти, проценти, адвокат, контракт, консенсус, екзамен, блондинка, алфафіт.

До поданих і іншомовнних слів доберіть українські  відповідники. запишіть слова парами. Аплодисменти, проценти, адвокат, контракт, консенсус, екзамен, блондинка, алфафіт.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Аплодисменти-авації  проценти-вітсотки
Гость
аплодисменти - оплески проценти - відсоток адвокат - ? контракт - договір консенсус - одностайність екзамен - іспит блондинка - білявка алфавіт - азбука