До поданих іменників доберіть прикметник.У дужкахзазначте рід іменників. Бідолаха ,нероба,насип,Сибір,степ,професор,дріб,біль,путь,плакса,Сага,пілот,козак,Сочі,Капір,Тбілісі,Конго,поні,мадам,Міссісіпі,колібрі,Дюма,метро,журі,та...

До поданих іменників доберіть прикметник.У дужкахзазначте рід іменників. Бідолаха ,нероба,насип,Сибір,степ,професор,дріб,біль,путь,плакса,Сага,пілот,козак,Сочі,Капір,Тбілісі,Конго,поні,мадам,Міссісіпі,колібрі,Дюма,метро,журі,танго.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ооооооооооооооооооороооооооооо золото. золотогоооолооооо. оооооо розколотого оооооооооо