До  поданих слив дибрати спильнокореневи слова зерно береза поле зелений добрий високий ходити писати читати

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зерно-зерновий, береза-березовий поле=польовий зелений-зеленiти, високий-височенний ходити-ходьба,ходовий писати-письменник, читати-читальний,
Гость
зерно - зерновий,зернятко; береза - березовий; поле - польовий; зелений - зеленіє; добрий - добро; високий - висота; ходити - ходовий; писати - написання, описувати, опис читати - читач, читання