До поданих слив добери протилежни за значенням, позначити коринь и закинчення в словах радисть, сила, спокий, холод, суша ,сухий, гора, нич, ранок, пивдень.
Ответ(ы) на вопрос:
корінь рад немає закінчення корінь сил закінчення а корінь спок закінчення ий корінь холод немає закінчення корінь суш закінчення а корінь сух закінчення ий корінь гор закінчення а корінь ніч без закінчення корінь ран без закінчення корінь півд без закінчення