До поданих слів добери за зразком спорідненні,в корені яких відбувається чергування приголосних звуків Пух-пушок сніг- гак- Рука-ручка ріка- птах- роги-ріжки ноги- щоки-

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сніг-сніжок гак-гачок ріка-річка птах-пташка ноги-ніжки щоки-щічки
Гость
Сніг - сніжок Гак - гачок Ріка - річка Птах - пташка Ноги - ніжки  Щоки - щічки