До поданих слів доберіть антоніми абсолютний , скупий , пришвидшувати , верховин?

До поданих слів доберіть антоніми абсолютний , скупий , пришвидшувати , верховин?? , всюди , відкритий ,заощаджувати, воєнний , достатки , жартома, ввічливо, духовний ,завжди, звинувачувати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 абсолютний - відносний, щедрий - скупий , відтягувати - пришвидшувати, низовина - верховина ніде - всюди закритий - відкритий марнотратити - заощаджувати мирний - воєнний безгрошів'я - достатки  серйозно,- жартома нечемно - ввічливо матеріальний - духовний ніколи - завжди захищати - звинувачувати