До поданих слів доберіть спільнокореневі збірні іменники.Слова запишіть папами. КОЛОСКИ,ЛИСТКИ,ПТАХИ,КАМЕНІ,ВОРОНИ,ЖІНКИ,СТУДЕНТИ,ДІТИ. Якщо хто не знав які іменники називаються "Збірними",ось правило. Іменники,які позначають с...

До поданих слів доберіть спільнокореневі збірні іменники.Слова запишіть папами. КОЛОСКИ,ЛИСТКИ,ПТАХИ,КАМЕНІ,ВОРОНИ,ЖІНКИ,СТУДЕНТИ,ДІТИ. Якщо хто не знав які іменники називаються "Збірними",ось правило. Іменники,які позначають сукупність однакових або подібних предметів,що сприймають як єдине ціле,називають ЗБІРНИМИ. Допоможіть! Будь ласка))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Колоски, колосся листки, листя птахи, птаство камені, камння ворони, вороння жінки, жіноцтво студенти, студентство діти, дітвора