До поданих слів доберіть такі слова у яких ненаголошені е- и стали б наголошеними і скласти три речення ( степи, темнота, широкий, межа, писати, плече)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Степи - степ Темнота - темно Широкий - широко Межа - межі Писати - пише Плече - плечі 1. У селі розкинувся широкий степ. 2. На вулиці дедалі ставало темно. 3. Україна межує з багатьма країнами