До поданих слів-назв предметів допишіть спільнокореневі слова-назви дій та назви ознак. що? що робити? Яке? розповідь .... ... питання ... ...
До поданих слів-назв предметів допишіть спільнокореневі слова-назви дій та назви ознак. що? що робити? Яке? розповідь .... ... питання ... ... спонукання ... ...
Ответ(ы) на вопрос:
розповідь-розповідати-розповідне питання-питати-питальне спонукання-спонукати-спонукальне.
розповідь-розповідати-розповідне питання-питати-питальне спонукання-спонукати-спонукальне