До поданих висловів доберіть  фразеологізми-синоніми.Введіть фразеологізми у складны речення й запишіть їх!                                       1)ЗВЕЛИЧИТИ КОГОСЬ 2)бУДИ ЗАВОДІЄМ 3)ПОВІЛЬНО ЙТИ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) підносити до небес,співати дифірамби,кадити фиміами,співати хвалу; 2) ----------------------------- 3) ледве ноги волочити,плентатися,мов не своїми ногами,ЧИМЧИКУВАТИ