До поланих слiв добери протилежнi за значенням.Познач корiнь i закiнчення. добро- ... радiсть-... сила-... спокiй-... холод-... суша-.. сухий-... гора-... нiч-... ранок-... пiвдень-...
Ответ(ы) на вопрос:
радiсть-сум ... сила-слабкість... спокiй-тривога... холод-спека... суша-вода.. сухий-мокрий... гора-долина, яма... нiч-день... ранок-вечір... пiвдень-північ...