Do Project Work 4.English Album.Ask your family of frieng to help if necessary Write about your hobby or a hobby you woul like to have.Illustrate your story pictures У меня есть мини текс там я описала чем я занимаюсь и какие у...

Do Project Work 4.English Album.Ask your family of frieng to help if necessary Write about your hobby or a hobby you woul like to have.Illustrate your story pictures У меня есть мини текс там я описала чем я занимаюсь и какие у меня хобби Текст Меня зовут Юля.У меня не много хобби.Я играю на пианино,люблю слушать музыку и сочинять стихи.Еще мне нравится писать сценарии,и снимать видео Переведите пожалуйсто на англииский буду благадарна только без переводчика
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My name is Yulya.I don't have many Hobbies.I play the piano,love to listen to music and write poetry.I also like to wrote scripts,shoot and video