До складнопідрядних речень з підрядними означальними належать речення: А Упевнившись, що все впорядковано добре, кошовий зняв шапку й перехрестився на схід сонця (А. Кащенко). Б Поворотним в історії Качанівки був момент, кол...
До складнопідрядних речень з підрядними означальними належать речення:
А Упевнившись, що все впорядковано добре, кошовий зняв шапку й перехрестився на схід сонця (А. Кащенко).
Б Поворотним в історії Качанівки був момент, коли її власником став генерал-губернатор Петро Рум’янцев.
В Здавалося б, що до кожного більш-менш цікавого куточка Криму давно протоптані шляхи (Г. Ґудзик).
Г Цими ходами захисники замку, коли їм загрожувала поразка, тікали з оточення в густі навколишні ліси (В. Зубач).
Д Наприкінці шістдесятих років ХХ століття Емма Андієвська повертається до Німеччини, де мешкає і тепер (З енц.).
Ну,Б это точно.Помогите найти 2 предложение!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость