До слів одрізала,пофарбувала ,вийшла ,зірвалась , дібрати споріднені слова з різними суфіксами
Ответ(ы) на вопрос:
Одрізала-різати ,підрізати ,одрізати ,порізати ,Пофарбувала-розфарбувала ,перефарбувала ,дофарбувала ,фарбування .перефарбуватися.Вийшла- прейшла ,йшов ,зайшов ,пройшов .,пройшовся.Зірвалась-рвав .перервав .перервалася .прорватися,розірвати.