До яких органів слід звертатись в разі порушення прав споживача?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ви можете звернутися:До Державного Комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики (Держспоживстандарт України) та його місцевих відділень. Безпосередньо до суду. До Ради народних депутатів, її виконавчих органів. В місцеву державну адміністрацію. До органів i установ державного санітарного нагляду України. В інші органи державної виконавчої влади, на які покладено контроль за якістю i безпекою товарів (робіт, послуг), призначених для споживачів. В Антимонопольний комітет України чи його територіальний відділ.