Do you know what Pyramid's colour means? Bread, cake, pasta, macaroni Potato, tomato, cucumber, carrot Apple, pear, grapes, cherry Butter, oil, olive Milk, yogurt, cheese, cereal Meat and fish Помогите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ви знаєте, якого кольору піраміди означає? Хліб, торт, макарони, макарони Картоплю, помідор, огірок, морква Яблуко, груша, виноград, вишня, Масло вершкове, олія оливкова  Молоко, йогурт, сир, пластівці  М'ясо і рибу Допоможіть будь ласка