Добери дієслово : -(ходити,стояти,дружити,кривлятися,дивуватися,підходити) |/\|/\|/\|/\| |/\|/\|/\|/\| () ---------------- - Ти...із своєю сестричкою ? Я дружу. Ми з нею...зоопарк. Довго ...біля клітки з ...

Добери дієслово : -(ходити,стояти,дружити,кривлятися,дивуватися,підходити) |/\|/\|/\|/\| |/\|/\|/\|/\| () ---------------- - Ти...із своєю сестричкою ? Я дружу. Ми з нею...зоопарк. Довго ...біля клітки з мавпами. Вони так смішно... . Обов'язково...до слона. Сестричка ... : - Які у нього товсті ноги. Які вуха лапаті !
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ти дружиш зі своєю сестричкою? ми з нею ходили в зоопарк довго стояли біля клітки вони так смішно кривлялися обовязково підходили до слона сестричка дивувалася