Добери до кожного іменника по чотири прикметника, які б характеризували предмет з різних сторін. (Дорога, двір, пісня, річка, вітер)
Ответ(ы) на вопрос:
Дорого - довга, хороша, асфальтована, невдала Двір - рідний , батьківський, чистий, красивий Пісня - материна, колискова, гарна, рідна Річка - глибока, красива, чиста, мілка Вітер - сильний, південний, бурхливий, неспокійний