добери до нього влучний заголовокКуди б ти  не прийшов - у школу, в гості , в установу - вітайся. Якщо ти йдеш зі старшими, і вони з ким- небудь вітаються. ти повинен вітатись також. Першим не подавай руку дорослим. Чекай, пок...

 добери до нього влучний заголовок Куди б ти  не прийшов - у школу, в гості , в установу - вітайся. Якщо ти йдеш зі старшими, і вони з ким- небудь вітаються. ти повинен вітатись також. Першим не подавай руку дорослим. Чекай, поки вони тобі подадуть.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правила поведінки