Добери до поданих висловів прислівники-синоніми. Запиши їх через тире. Опинитися просто неба, намокнути до останньої нитки, кинутися з усіх ніг, не мати кінця-краю, йти як не своїми ногами, спати без задлніх ніг, жити на широку...

Добери до поданих висловів прислівники-синоніми. Запиши їх через тире. Опинитися просто неба, намокнути до останньої нитки, кинутися з усіх ніг, не мати кінця-краю, йти як не своїми ногами, спати без задлніх ніг, жити на широку ногу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.вiльно,на просторI 2.наскрiзь 3.швидко 4.нескiнченно 5.поволi 6.мiцно 7.розкiшно