Добери і запиши кілька народних прикмет у яких вживаються прислівники з різним ступенем вияву ознаки дії, наприклад, тепло-тепліше, холодно-холодніше.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо сьогодні тепло то завтра буде тепліше.Якщо у травні сухо то у червні сухіше.  Чим холодніше останній тиждень лютого, тим тепліше в березні. Жовтень – батенько холодний, але листопад ще холодніший Якщо взимку вітер подув з півночі — буде дуже холодно, а якщо зі сходу — то ще холодніше. Молода була — дурна була, стара стала — дурніша стала