Добери прислівники, які відповідають на питання як? коли? де? куди? Склади з ними словосполучення дієслово+прислівник. Які з дібраних прислівників виражають ознаку дії, а які пояснюють, коли(час), де(місце) відбувається дія або...

Добери прислівники, які відповідають на питання як? коли? де? куди? Склади з ними словосполучення дієслово+прислівник. Які з дібраних прислівників виражають ознаку дії, а які пояснюють, коли(час), де(місце) відбувається дія або куди (напрям) вона спрямовується? Ознаку дії називає, а також місце, час, причину цієї дії визначає, і кожен цю частину знає. Бо це прислівник-всім відомий Незмінна ця частина мови і на питання як? коли? готова вім відповісти.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Красиво,довго,прямо,мило