Добери та запиши в дужках перевірні слова.                                                                           Під снігами в підземеллі (           ) в земляній (           ) мягкій постелі де немає світла дня (         )...

Добери та запиши в дужках перевірні слова.                                                                           Під снігами в підземеллі (           ) в земляній (           ) мягкій постелі де немає світла дня (         ) причаїлося зерня (            ) Там не холодно зерниці (         ) спить вона мов на перинці й тихо снить хороші сни про веселі і (        ) дні весни (          )
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Під снігами в підземеллі (земелька) в земляній (земля) мягкій постелі де немає світла дня (день) Причаїлося зерня ( зерно) Там не холодно зерниці (зернишко) спить вона мов на перинці й тихо снить хороші сни про веселі (весело) дні весни (весна)