Добери й запиши по троє слів,які мають таку будову; 1)Префікс+корінь+закінчення. 2)Корінь+суфікс+закінчення. 3)Префікс+корінь+суфікс+закінчення. Познач будову записаних слів.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Превеликий:  пре - префікс велик - корінь ий - закінчення Провесна: про - префікс весн - корінь а - закінчення  Післясмак: після - префікс смак - корінь  нульове закінчення (але воно є) 2) Чудовий: чуд - корінь ов - суфікс ий - закінчення Лісовий: ліс - корінь ов - суфікс  ий -закінчення  Дивний: див - корінь н - суфікс  ий - закінчення 3) Підводний: під - префікс вод - корінь н - суфікс ий - закінчення Перевезення:  пере - префікс вез - корінь енн - суфікс я - закінчення Пресмішний: пре -префікс сміш - корінь н - суфікс ий - закінчення