Доберіть антоніми до таких видів побутового або ділового спілкування: безпосереднє – …; усне – …; діалогічне – …; масове – … .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нова мітла - нове керівництво;паршива вівця - особа, котра підводить всіх;покірне телятко -  неконфліктна людина;про вовка промовка -  поява людини шойно згаданої;моя хата скраю - байдужість.