Доберить до кожного прикметника синоними. чесний,увичливий,нижний,справедливий,тихий,чемний,бурий,неосяжний,каштановий,безкраий.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чесний- цнотливий,доброчесний Увічливий-вихований ніжний-лагідний.ласкавий справедливий-праведний,правий,законний тихий-спокійний чемний-слухняний,вічливий бурий-темний,коричневий неосяжний-неймовірний,великий каштановий- коричневий,кольору каштану безкраїй-нескінченний,безмежний