Доберіть до поданих фразеологізмів синоніми: 1) ГРІТИ РУКИ- 2)ГОСТРИТИ ЗУБИ- 3)ЗАРУБАТИ НА НОСІ- 4)І ВУХОМ НЕ ВЕСТИ- 5)З ВОГНЮ ТА В ПОЛУМ'Я- 6)ДБАТИ ПРО СВОЮ ШКУРУ- 7)ГАЙКИ ПІДКРУЧУВАТИ- 8)НУЛЬ БЕЗ ПАЛИЧКИ- 9)ПОВЕРНУТИ ГОЛУБЛІ-...

Доберіть до поданих фразеологізмів синоніми: 1) ГРІТИ РУКИ- 2)ГОСТРИТИ ЗУБИ- 3)ЗАРУБАТИ НА НОСІ- 4)І ВУХОМ НЕ ВЕСТИ- 5)З ВОГНЮ ТА В ПОЛУМ'Я- 6)ДБАТИ ПРО СВОЮ ШКУРУ- 7)ГАЙКИ ПІДКРУЧУВАТИ- 8)НУЛЬ БЕЗ ПАЛИЧКИ- 9)ПОВЕРНУТИ ГОЛУБЛІ- 10)ІТИ НА ДНО-
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тримати камінь за пазухою (гостирити зуби) взяти в тямки (зарубати на носі) у вус не дує (і вухом не веде) з дощу та під ринву (із вогню та в полум'я) прийшла коза до воза (повернути голублі) вмерти від сорому (іти на дно) хмара без дощу (нуль без палички) шилом на піч підсаджувати (гайки підкручувати) моя хата з краю (дбати про свою шкуру)