Доберіть до поданих іменників як найбільше дієслів -учень, сонечко, книжка, день

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бути учнем, викликати учня, хвалити учня; сонечко світить, сонечко сяє, сонечко сходить, сонечко заходить за обрій, сонечко гріє; Читати книжку, відкрити книжку, виписати з книжки, шукати книжку, нести книжку; Чекати на новий день, зустріти новий день;