Доберіть до поданих  прислівників синоніми з префіксом не-                                            1.Рідко                                                                                                                      ...

Доберіть до поданих  прислівників синоніми з префіксом не-                                            1.Рідко                                                                                                                               2.Дивно                                                                                                                               3. Терміново                                                                                                                       4.Витривало                                                                                                                       5. Слабко                                                                                                                           6. Стійко
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) нечасто 2) незвичайно 3) невідкладно 5) несильно