Доберіть до поданих словосполучень синонімічні: Вітер з моря , пісні Дніпра , хатинка лісника, матусина пісня, криниця дідуся, ліси Чернігівщини, квіти осені , подвір'я школи.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вітер з моря - морський вітер, пісні Дніпра - Дніпрові пісні, хатинка лісника - лісникова хатинка, матусина пісня - пісня матусі, криниця дідуся - дідусева криниця, ліси Чернігівщини - чернігівські ліси, квіти осені - осінні квіти, подвір'я школи - шкільне подвір'я.