Доберіть по 3 іменники до слів читає, працюють, малювали, записав, стрибати.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Читає-читач читанка читання                                                                                    Працюють-працівник праця                                                                                       Малювали-маляр малюнок малювання