Доберіть по три синоніми до слів: самотньо, ласкаво, загрозливо, в'ється.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
самотньо  незнаю... Ласкаво: мило, люб*язно, любо Загрозливо: небезпечно.... В*ється: плететься, повивається
Гость
самотньо - самотність, одинокість, самота.  ласкаво-привітний, любязний, загрозливо- небезпечний, карколомний, небезпечний. в'ється- обвиває, плететься, витися.