Доберіть приклад до кожного випадку вживання тире. Випадок уживання тире 1 тире при відокремленому означенні 2 тире в складносурядному реченні 3 тире при однорідних членах речення 4 тире між підметом і присудком Приклад А Я ус...

Доберіть приклад до кожного випадку вживання тире. Випадок уживання тире 1 тире при відокремленому означенні 2 тире в складносурядному реченні 3 тире при однорідних членах речення 4 тире між підметом і присудком Приклад А Я усміхнусь – і все навкруг сміється. Б Печаль пече – гаряча і нестримна. В Для гордої і владної душі життя і воля – на горі високій. Г Непереможна безборонність – твій меч єдиний і єдиний щит. Д На річці, у лісі, на полі – усюди німа тиша
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 тире при відокремленому означенні    Б Печаль пече – гаряча і нестримна. 2 тире в складносурядному реченні        А Я усміхнусь – і все навкруг сміється. 3 тире при однорідних членах речення    Д На річці, у лісі, на полі – усюди німа тиша 4 тире між підметом і  присудком    Г Непереможна безборонність – твій меч  єдиний і єдиний щит.