Доберіть приклад до кожної відміни іменників (один приклад є зайвим). У табличці поруч із цифрою запишіть відповідну букву. Відміна 1 (1) відміна 2 (2) відміна 3 (3) відміна 4 (4) відміна Приклад А книжка Б канікули В любов...

Доберіть приклад до кожної відміни іменників (один приклад є зайвим). У табличці поруч із цифрою запишіть відповідну букву. Відміна 1 (1) відміна 2 (2) відміна 3 (3) відміна 4 (4) відміна Приклад А книжка Б канікули В любов Г кондиціонер Д теля
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 відміна - книжка 2 відміна -кондиціонер 3 відміна -любов 4 відміна - теля