Доберіть синоніми о слів:квітує,заставити,майбутньому,мине час,блискотітиме,збезлюднілі,розбургано,опопліч ступают,алеко,вузька,мовчазної,убуло.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
квітує-цвитэ, заставити-примусити, майбутньому-прийдешньому, мине час-через деякий проміжок часу, блискотітиме-виднітиметься, блищатиме, збезлюднілі-обезлюдненні, розбургано-розкидано,розтрощено,погублено, опопліч ступають-.........( далеко-вдалині, на віддалі, віддалік, в деякій відстані; далече; видали, вузька-тісний,неширока, мовчазної-безглагольної, німої, беззвучної, безмовної, безсловесної, неговіркої, німої, тихої, поміркованої на мову, скупої на слова убуло-втратилося,щезло
Гость
квітує-цвіте, заставити-примусити, майбутньому-прийдешньому, мине час- через деякий час, блискотітиме-  блищатиме, збезлюднілі-обезлюдненні, розбургано-розкидано,розтрощено, опопліч ступають-. йдуть близько одне до одного далеко-вдалині, неблизько, вузька-неширока,тоненька мовчазної- німої, безмовної,  убуло-зникло,щезло