Доберіть українській відповідник до слова - лобіювати (одним, двумя словами)   Визначте відмінок числивника - в тому числі перша в світі...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лобіювати - відстоювати інтереси (депутати лобіюють інтереси великого бізнесу, тобто депутати відстоюють інтереси великого бізнесу).   Перша - називний відмінок перша першої першій перша першою на першій