Добрати антоніми до слів: викликати,порадити,заронити,надихати,скувати,образити,приголомшити.І синоніми до слів: дбати,берегти.ДОПОМОЖІТЬ!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Антоніми:                                                                                               Викликати - ігнорувати Порадити - відрадити Заронити - не зачепити Надихати - зневіритися Скувати - розслабити Образити - прощати Приголомшити - не вразити Синоніми : Дбати - піклуватися, опікуватися Берегти - оберігати, цінувати.