Добрати прислівники - синоніми до слів:просто неба,намокнути до останьої нитки,кинутися з усіх ніг,немати кінця краю,йти як не своїми ногами,спати без задніх ніг,жити на широку ногу,
Ответ(ы) на вопрос:
намокнути до останьої нитки-Зовсім, повністю кинутися з усіх ніг- швидко
жити на широку ногу- багато немати кінця краю-безмежно ,нескінченно йти як не своїми ногами-невпевнено, стомлено, повільно спати без задніх ніг-нечутливо