Добрати спільнокореневі слова. тепленький, питати, зима, старий, прехитрий, дерево, травиця, гадає, пташка, малював, мед, квіти, швидкий, холодний, жовтень, крик, фарбувати, йіхати
Ответ(ы) на вопрос:
тепленькаий-теплий-теплуватий,питати-запитати-перепитати,зима-зимовий-зимувати,старий -старенький,прехитрий-хитрий,дерево-дерев"яний,травиця-трава- трав"яний,гадає-гадати-пригадати,пташка-птаха,малював-малювати-намалювати,мед-медовий,квіти-квітковий-квітневий-заквітчанй-квітень,швидкий-швидко-пришвидко,холодний-захолодний-прихолодний,жовтень-жовтий-жовтневий,крик-кричати-крикнути-закричати,фарбувати-фарби,їхати-приїхати-заїхати-доїхати