Доброго времени суток, друзья. Срочно нужна помощь с казахским языком. Не понимаю задание, если можно, переведите, пожалуйста следующие. [задание] 5-тапсырма. Төмендегі мәтінді оқып шығындар. Атау септігінде тұрған зат есімдерд...

Доброго времени суток, друзья. Срочно нужна помощь с казахским языком. Не понимаю задание, если можно, переведите, пожалуйста следующие. [задание] 5-тапсырма. Төмендегі мәтінді оқып шығындар. Атау септігінде тұрған зат есімдердерді бір бағанға, тәуелдік жалғауы бар зат есімдерді екінші бағанға теріп жазыңдар. Сендер аналарыңа ұалай көмектесіңдер? Айтып беріңдер. [название] Өзім істеймін [диалог-рассказ] Ахмет бес жаста, ол әр істі <<өзім істеймін>> дейді. Әжесі еден сыпыра бастап еді, Ахмет: -- Әжетай, еденді өзім сыпырамын, -- деді. -- Жарығым, айналайын! -- деп әжесі қуанып қалды. -- Әжетай, дастарқанды өзім жаяйыншы, деді әжесіне қарап. -- Жақсы, ботамү Атаңа өрік, мейіз, қант, жұмсақ нан қою керек. -- Қазір өзім қоямын. -- Әжетай, шай ішуге жүріңіз, -- деді Ахмет. Айналайын, жарығым, -- деп, әжесі немерісінің маңдайынан сүйіп, қуанып қалды. _______________________ Еле-еле списала с учебника с точки, до запятой! Пожалуйста, помогите! Срочно надо :( Даю все свои 11 баллов. Заранее, спасибо.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нужно найти  найти и написать  именительную в одну колонку,существительную в одну колонку