Доброго времени суток.Помогите. Жеті жарым,оныншы,жиырмадан,жетеу,тоғыздарды. Составить предложения на казахском и объяснить тип этих числительных. \Прост я болела...А тут...\

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Асқар үйге сағат жеті жарымда келетінін айтқан болатын . (есептік сан есім) 2.Мен жарыстан оныншы орын алдым (реттік сан есім) 3.Мен тор көз дəптерді жиырмадан , ал жол дəптерді он бес теңгеден алдым .(болжалдық) 4.Бүгін біздің сыныпта жетеу -ақ оқушы болып отырдық . (жинақтық )