Добрый день! выбери правильный вариант. She__in London. live,like,lives,livs Does __go tothe cinema every week?

Добрый день! выбери правильный вариант. She__in London. live,like,lives,livs Does __go tothe cinema every week?we,you,I,he I___tennis.play,plays,pley,pleys He___go to the park with his family. don't,not,isn't,doesn't
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 She lives in London.    Does he go to the cinema every week?  I play tennis. He doesn't go to the park with his family.