Добрый день дорогой призедент! Пишу вам письмо.Пишу из Риддера. Прошу вас помочь людям с тяжелыми заболеваниями.Спасибо за внимание. Всего хорошего Ваша Ираида

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Қайырлы күн қымбатты елбасы! Сізге хат жазып отырмын.Риддердан жазып отырмын.Сізден ауыр аурумен ауратын адамдарға көмектесуіңізді сұраймын.Назарыңызға рахмет.Барлық жақсылықпен сіздің Ираидаңыз.